Spojení srdcí

Spojení srdcí

Vydalo Maranatha.
Mobily, iPody a esemesky to zkrátka nevyřeší — žijeme v době, kdy lidé zoufale hledají intimní vztahy. Touží po prožitcích sblížení, při kterých dvě srdce splynou v jedno a vytvoří tak pouto trvalé důvěry a bezpečí. Jak toho ale můžeme dosáhnout? Spojení srdcí je působivá kombinace pravdivých životních příběhů, průlomových výzkumů, které vysvětlují, proč se cítíme tak, jak se cítíme, a proč určitým způsobem jednáme, a praktických principů a teorií, které mohou pomoci zlepšit naše narušené vztahy a naplnit je láskou, jejíž velikost předčí všechna naše očekávání. Nestane se to automaticky, když si dva lidé řeknou „ano“. Pokud jste však ochotni zbavit se své bolesti a předchozích zranění, můžete zažít změnu, která se projeví v něžných slovech, dotecích a vzájemných obdivných pohledech, jež prozáří a posílí váš partnerský život. Touto změnou mohou projít všechny naše vztahy. Mnohé se dá v životě napravit a žádný boj není předem prohraný. Kniha, kterou držíte v rukou, vám dodá odvahu vymanit se z předchozích negativních zkušeností a zbavit se všeho, co vám brání prožít plné spojení srdcí. Nancy a Ron Rockeyovi jsou vyhledávanými odborníky na problematiku manželských a rodinných vztahů. K terapeutické práci je přivedly těžké osobní a manželské zkušenosti spolu se vzděláváním v oblasti manželské a rodinné terapie a doktorandským studiem poradenské psychologie. Ve svých knihách a seminářích vycházejí z křesťanských hodnot. Poukazují na zdroj lásky, jejíž přijetí dokáže vyléčit zraněná srdce a naplnit vztahy vzájemným porozuměním. (Založil/a: vladislaus)