Do-Reiki nové duchovní učení aneb Příchod Mesiáše nového věku

Do-Reiki nové duchovní učení aneb Příchod Mesiáše nového věku

Vydala vlastním nákladem.
Zkoušky ke změně nám přináší každodenní příležitosti, nemusíme kvůli tomu jezdit po světě a hledat SAMI SEBE! Můžete se najít i doma při každodenní práci!
Duchovní, Vesmírné energie Reiki jsou inteligentními energiemi života v Univerzu. Tato energie je prazáklad všeho stvořeného, z níž následně vznikalo a bylo stvořeno vše ve Vesmíru. Nejdříve byla tato energie – potom teprve energetické vzorce všeho stvořeného a následně byla stvořena hmota a různé formy pozemských energií.
Toto stvoření probíhalo ne v chaosu, jak se mnozí domnívají, ale dle velmi přesného řádu a na základě určitého vzorce, jak vám jistě potvrdí kvantoví fyzici.
Tento vzorec byl dávným civilizacím znám, ale postupně s nástupem civilizace a odklonu se od duchovního učení se jeho moudrost zapomněla. Poslední, kdo tuto moudrost znali, byli egyptští faraóni. Ovšem poslední vládci, již tato privilegia neměli. (Založil/a: vladislaus)