Štěstí není náhoda

Štěstí není náhoda

Eugenika - 2008
ISBN: 978-80-8100-069-0

Eugenika (2008) 978-80-8100-069-0 258

Druhá kniha švédského autora Kaye Pollaka následovala po velmi úspěšné první knize Žádná setkání nejsou náhodná, která byla přeložena do deseti jazyků.
Je určena těm, kdo touží duchovně vyrůst a změnit svůj život. Útlá, leč moudrem nabitá knížka přináší řadu jednoduchých nápadů, pohledů a cvičení, která pomohou čtenáři vidět opravdově sebe samé i druhé a jednat v souladu s tím. Je to pomůcka pro každodenní život, k níž se můžete stále vracet a ve které můžete hledat odpovědi na otázky, jež vás trápí. (Založil/a: vladislaus)

Kay Pollak Kay Pollak
*1938

Olivka
  21. 2. 2016, 15:11
Včera jsem ji po dvou měsících dočetla a je to jedna z nejlepších knížek z osobního rozvoje, které jsem přečetla. Je opravdu jednoduše zpracovaná, takže se hodí pro ty, kteří chtějí se svým životem něco udělat, ale přitom se jim nechce číst sáhodlouhé traktáty. Na této knize velice oceňuji krátké kapitolky a praktickým cvičením. Měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale rozhodně si ji pořídím do své knihovničky. Je to jedna z knih, ke kterým stojí za to se vracet, obzvláště v nepříjemných chvílích. Je třeba si stále připomínat, že život a štěstí máme jen a jen ve svých rukou resp. ve své hlavě:)
frujki
  24. 6. 2013, 13:42
Původně jsem tuto knihu ohodnotila třemi hvězdičkami. Nyní však své hodnocení musím změnit, protože s odstupem času jsem si uvědomila, že mi tato kniha pomohla posunout se zase o krok blíž ke každodennímu štěstí, především pak s averzí na určité lidi v mém okolí. Pro milovníky psychologie, pozitivního myšlení je tato kniha spíše jednoduché čtení, opakující již zažité základy úspěchu šťastného života. Považuji tuto knihu za krásně zpracovanou pro Ty z Vás, kteří chtějí začít dělat něco se svým životem a nevymlouvat se neustále na okolí a nepříznivé podmínky. :) Jednoduché, jasné, naplňující a inspirativní čtení. Kniha si u mě vysloužila čtyři hvězdičky.