Uzdravující regrese

Uzdravující regrese

Vydal Intermodel.
Regresing je metoda, která umožňuje uzdravit dokonce takové nemoci a psychické poruchy, se kterými si klasická psychologie a klasická medicína často nedovedou poradit.

Regresing zasel do mnoha srdcí zrnko naděje, které tam vyklíčilo a zdánlivě nemožné se stalo skutkem. Neexistuje trauma, které by se nedalo vyléčit. Neexistují situace, mentální nebo psychické bloky, které by se nedaly odstranit. Všechno je možné, protože v nás samotných je ohromný potenciál ke změně, k transformaci podvědomí na vyšší úrovně vědomí, potenciál, který dokáže utišit pláč, proměnit pocit příkoří v odpuštění, bolest v blaženost, agresi v klid.

Avšak regresing není jen terapií. Především je to metoda práce na sobě a také, po získání vlastních zkušeností, skvělý nástroj k tomu, jak pomoci sobě samému při řešení životních problémů. (Založil/a: vladislaus)