Sonáta pro dvě srdce
Originální název: Sonáta pro dvě srdce

Víkend - 2011
ISBN: 978-80-7222-760-0

Víkend (2011) 978-80-7222-760-0 224
Víkend (1999)

Oblíbená autorka dívčích románů Lenka Lanczová vypráví ve své jednatřicáté knize Sonáta pro dvě srdce prázdninový příběh o tom, co všechno se dá stihnout v průběhu dvou týdnů a také o tom, že každá mince má dvě strany. Slunce, prázdniny, letní lásky a čtrnáct dní bez rodičů strávených na trampu, to jsou pojmy, které znějí Lucce, hlavní hrdince, jako ta nejkrásnější hudba. Však se také během nich stane spousta věcí! Zábavných, dobrodružných, napínavých i romantických. Mohou za to především kluci, jež Lucie a její dvě kamarádky Jana a Dominika potkávají. Krásné prázdniny pak poznamenají všechny bez rozdílu.

Katniss Lavender
  21. 5. 2014, 16:26
Zase jsem se vrátila do mladých let a připomněla si jak to bylo dřív všechno fajn! Tahle čundrácká kniha se mi líbila snad nejvíc z těch mnoha co jsem od Lenky četla! Po dočtení mě zahalil blahý pocit a řekla jsem si, že možná letos vyrazím někam pod stan... :-)
Wajny
  10. 12. 2015, 9:17
Taková krásná bezproblémová knížka bez zbytečných dramat. Lucka mi byla sympatická hned od začátku, její kamarádky o trochu méně, ale zase dávali jiskru celé knize. Už se těším na léto, doufám, že přemluvím kamarádky a vyrazíme na pořádný čundr :-) 4*