Sám doma

Sám doma
Originální název: Home alone
Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Jeden den v životě Kevina začal hrozně špatně. Neštastnou náhodou ho jeho rodiče zapomněli doma a odjeli na vánoční svátky do Paříže. Nejdřív si myslel, že za to může on - vždyť vlastně uskutečnil své přání být sám. Pomyslel si, že by to mohlo být prima - nikdo ho nebude napomínat, že baští různé laskominky...
Jenže v okolí se potloukají zloději. Kevin ví, že je jen na něm, aby svůj domov ubránil. Ale jak to má udělat? Je mu jen sedm roků a je .... SÁM DOMA! (Založil/a: OKo)

Todd Strasser Todd Strasser
*05.05.1950

moonchild
  28. 10. 2013, 14:49
Nejprve jsem viděla film.Pořád se na něj dívám a připadá mi neohraný.Zbožňuju malého Kevina McCalistra.
dollyk
  29. 11. 2016, 15:17
Jako děcko jsem tuhle knížku přečetl, ale měl jsem dojem, že čas vynaložený na ni oproti času filmu nepřidává tu správnou dávku přidané hodnoty, proto už jsem po ní nikdy nesáhl.
easydrink
  26. 2. 2015, 21:38
No, dneska už bych to asi nečetl, ale jako dítě jsem tuto knížku (a film také) měl velmi rád a na film se rád podívám i dnes.