Klíč k životu podle zákona přitažlivosti

Klíč k životu podle zákona přitažlivosti Originální název: Jack Canfield's Key to Living the Law of Attraction
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Plot - 2011
ISBN: 978-80-7428-071-9

Plot (2011) 978-80-7428-071-9 143

Tato kniha je jednoduchý návod, jak si s pomocí Zákona přitažlivosti vytvořit život, po jakém toužíte. Canfield na těchto stránkách jasně popisuje nejen to, co musíte vědět, ale také to, co musíte dělat, abyste do svého života přitáhli, co chcete. Klíč k životu podle Zákona přitažlivosti se vypořádává s důležitými tématy, jako jsou jasný úsudek, poslání a čin. Tento průvodce vyzývá k zamyšlení -- krůček po krůčku vás provede procesem vymezení vašich snů, cílů a tužeb. Na této cestě lépe porozumíte sami sobě a uvědomíte si, kdo skutečně jste a proč jste tady. Vaše cesta začíná právě tady a teď. Můžete změnit svůj život, zlepšit své povědomí o tom, co se děje s vaším životem, a získat sílu k vytvoření úžasné budoucnosti -- takové, která je naplněná láskou, radostí a hojností. Tato kniha je vaším klíčem. (Založil/a: LeaLea)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944

D. D. Watkins D. D. Watkins

Olivka
  22. 8. 2012, 19:09
K této knize jsem se dostala až po přečtení Tajemství. Považuji ji za mnohem lepší díky opravdu praktickým radám a přístupu. Rozhodně doporučuji všem, kdo si chcete udělat v životě a v sobě pořádek a jít si za tím, po čem toužíte. Sama mohu potvrdit, že sny se opravdu plní a to jsem ještě žádné Tajemství ani Canfielda neznala:-)