Jaký jste typ osobnosti?

Jaký jste typ osobnosti?

Grada - 2006
ISBN: 80-247-1425-6

Grada (2006) 80-247-1425-6 176

Jak se neztratit v různorodosti a pestrobarevnosti lidských povah? Třeba právě s pomocí zde předložené typologie MBTI, která popisuje 16 typů osobnosti člověka kombinací osmi charakteristik. Poradí vám například, pro jakou práci se hodíte a jste-li na vedoucí pozici, pro jaký typ práce se hodí vaši zaměstnanci či uchazeči o zaměstnání. Zjistíte, co vás motivuje, co je pro vás v životě optimální, čemu byste se měli naopak vyhnout. Poznejte lépe sebe i druhé a využijte svých schopností a odlišností ke zlepšení svého života. (Založil/a: vladislaus)

pauline.pokorna
  1. 10. 2016, 20:45
MBTI má v sobě mnohem větší potenciál, než škatulkování typu melancholik (a bla bla...). Pokud jste spíše idealističtí, nejspíš pochopíte ty divné praktické, chladné, materialistické a nudné spoluobčany. Naopak pokud jste realisté, pochopíte ty divné nepraktické, neustále nadšené filozofy, kteří sní v běhu za sny. Pro mě docela zajímavý rozbor povah.