Hvězdy s nadějí

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Akcent - 2012
ISBN: 978-80-7268-854-8

Akcent (2012) 978-80-7268-854-8 156

Být kráskou číslo jedna, chodit s frajerem školy, mít bohaté rodiče, být dobrou studentkou bez přílišných domácích příprav. Kdo by si tohle nepřál? V životě čtrnáctileté Jany bohužel není ani jedno. Jejím vzorem by mohla být máma –věčně mladá, u mužů úspěšná žena. Nebo Leona – spolužačka, které snad na kráse nechybí vůbec nic. Nebo že by šťastně zadaná nejlepší kamarádka? Jana se tedy rozhodne pro razantní krok – pro změnu. Bohužel, tato změna jí vezme víc, než by měla přinést a Jana se dostává do nerovného boje mezi zdravím a krásou… (Založil/a: FilipovaRa)

Irena Piloušková Irena Piloušková

Modb
  19. 1. 2014, 22:56
Nikdy jsem si nemyslela, že mě může zaujmout česká kniha. Nelíbil se mi obal, ale i tak mě celkem zaujal popis děje. Po přečtení prvních dvou kapitol jsem si říkala,že další divná kniha bez děje. Ale pak jsem četla dál a musím uznat, že jsem nechtěla přestat. Kniha s velice poutavým dějem a zpracováním!