Bouře začíná

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Egmont - 2012
ISBN: 978-80-252-2091-7

Egmont (2012) 978-80-252-2091-7 380

Jakeovi rodiče zmizeli a mohou být na jakémkoli místě na světě - a zároveň v kterékoli době v minulosti. Rodina Djonesových má totiž ohromující tajemství: patří ke STRÁŽCŮM MINULOSTI, tajné společnosti, která cestuje staletími a brání zločincům, aby zasahovali do dějin a přetvářeli si je po svém.
Na začátku pátrání po rodičích je Jake vytržen z Londýna 21. století, přemístěn do Francie 19. století a dopraven do Bodu nula, kde se nachází ústředí společnosti strážců. Zde se seznámí s podivuhodnou skupinou agentů a vůbec poprvé uslyší o obávané rodině Zeldtových, která má v plánu zničit náš svět, jak ho známe…
Minulost je v nebezpečí... jen Jake Djones ji může zachránit. (Založil/a: Vaiven)

Damian Dibben Damian Dibben
*1965

Bloodym
  16. 12. 2013, 20:23
Tuhle knížku jsem si koupila v Praze na hlavním nádražím jako dáreček za úspěšně složenou zkoušku. Ve vlaku jsem stihla přečíst půlku a bavila jsem se. Cestování v čase je zajímavé téma snad vždycky. A autor si mě naprosto získal tím, že bod nula zasadil na Mont St. Michel, což je neuvěřitelné místo a já bych ho zatraceně ráda viděla v době, kdy hlavní hrdina bez davů turistů.
Elisa-Beta
  20. 8. 2012, 9:45
Tato knížka mi velice připomíná strážce času, ale je hodně dobře napsaná.
Už se těším na další díl...
hiroshima
  4. 2. 2013, 19:04
Špatné to nebylo. Nápad výborný. Ale pro mě je tu jedno velké ALE. Kniha je zaměřena spíše na mladší čtenáře. Téměř ve všech rolích byly děti. Ať už hrdinové, padouši nebo vojáci. Takže u mě mc nezabodovala, nicméně to neznamená, že to tak bude u všech. Zkuste :)