Iniciační poznání

Iniciační poznání

Fabula - 2011
ISBN: 978-80-86600-88-8

Fabula (2011) 978-80-86600-88-8 264

V tomto kurzu Rudolf Steiner vysvětluje, jak aktivovat vlastní myšlení, aby se dokázalo orientovat ve světě a jak rozvíjet imaginativní, inspirativní a intuitivní vědomí, aby mohlo vstoupit do éterného, astrálního a duchovního světa.Ukazuje, jaký je náš život mezi usnutím a probuzením i mezi smrtí a novým narození, k čemu nás vyzývá strážce prahu a co nám říkají naše sny. Konkrétně líčí, jak se před námi rozprostírá tabló našeho života a jak jsme postavení před vesmírný soud. Dozvídáme se, podle jakých zákonitostí se znovu vtělujeme, jak se tvoří naše karma a jak se v intuici ohlížíme za svými minulými životy.Rudofl Steiner nás v této knize seznamuje s minulostí i budoucností ve vývoji Země a lidstva. Otevřeně zde mluví o důležitých tématech anthroposofie, o významu snů, o posmrtném životě, reinkarnaci a karmě. (Založil/a: vladislaus)

Rudolf Steiner Rudolf Steiner
*25.02.1861 - †30.03.1925