Originální název: Sólo pro Kristýnu

ISBN: 978-80-7222-733-4

Víkend (2011) 978-80-7222-733-4 224
Víkend (2004)
Víkend (1997)

Patnáctiletá Kristýna má před sebou první velkou životní volbu - zda zůstat po rozvodu rodičů u matky, nebo u otce. Rozhodování je nečekaně složité a těžké - a Kristýna tu starost vyřeší velmi svérázně. Sbalí batoh a uteče z domu. Na svém prázdninovém putování a hlavně u pratety na venkově, kam posléze dorazí, pozná nejen nové přátele a první lásku, ale vyluští i velké tajemství mámina života. Domů se vrací jiná Kristýna - vyrovnanější, moudřejší a dospělejší o víc než pouhý měsíc.

Katniss Lavender
  2. 11. 2011, 13:14
Tak tahle "Lanczovka" je pro mě jedna z nejlepších. Líbí se mi lehký nádech tajemna i atmosféra tetina domu. Zajímavé rozuzlení, poznání a pochopení, že nemusí být v životě všechno tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Pro mě 95%
Alenita
  2. 9. 2015, 14:07
Souhlasím. Tato kniha pro mě byla jendou z nejlepších od Lanczové. Líbil se mi i vývoj vztahu hlavní hrdinky a tety.
a.cko
  17. 3. 2012, 22:17
Souhlasím. Lehký nádech tajemna i s atmosférou v tentině domě. Sice začátek je trošku zamotaný a pomalejší, ale nebojte si tuto knihu přečíst.