Dům ve Sluneční ulici

Česká expedice - 1992
ISBN: 80-85281-31-7

Česká expedice (1992) 80-85281-31-7 82
Albatros (1978)

Pohádková ulice, která má docela obyčejné jméno Sluneční, se na první pohled ničím neliší od té vaší. Ale přesto se v ní dějí pohádkové příběhy. Sluneční ulici najdete snadno. Stačí otevřít tuhle knížku. Až ji dočtete, bude se vám možná i vaše ulice zdát trochu jiná, krásnější, než bývala dřív. (Založil/a: ODULA)

RikaAkira
  30. 3. 2012, 21:38
Mám naposlouchané pouze čtyři pohádky, které jsme měli na kazetě (strana B, ta první patřila Barykovi :)), knihu bych si ovšem ráda přečetla. Příběhy, co znám, jsou nádherně melancholické, poučné, spontánní, přesně jako by se autor-tatínek rozhlédl po místnosti a začal dětem vyprávět pohádku o tom, co zrovna spatřil (to dělala i moje maminka :)). Kazetu jsem poslouchala milionkrát a navíc jsem si ji nahrála do počítače (kazeta>mobil>počítač), abych o ty pohádky nikdy nepřišla, a i když ten záznam je trochu nekvalitní (zní to jako z ohrané desky), vůbec to nevadí - dává to těm příběhům ještě o chloupek pohádkovější podobu. Doporučuji sehnat.