Odejdi nebo zemřeš

Odejdi nebo zemřeš

Signet - 1995

Signet (1995)

Sylvie má trochu problémy, a tak se obrátí na poněkud záhadnou slečnu Doncasterovou, která prý dokáže pomoci každému. Cestou k ní se stane svědkem dopravní nehody, při níž zahynou dva lidé. A od té doby se začnou dít zvláštní věci - někdo chce Sylvii otrávit. Když nástraze unikne, následují další pokusy. Ještě, že má Sylvie kamarádku ANgelu a přítele Ralpha, kteří jí pomáhají přijít záhadám na kloub. Když se zdá, že vše bude zase v pořádku, Sylvie se sama ocitá tváří v tvář smrti. (Založil/a: ZlatiHra)

hasickat
  16. 8. 2011, 14:57
Všechny knihy z cyklu Stopy Hrůzy jsou skvělé čtení do kapsy nebo do tramvaje. Ve dvanácti letech jsem se u nich bála, ale te´d je čtu spíš z nostalgie.

ZlatiHra
  15. 3. 2012, 23:48
Kniha je ze série knih Stopy hrůzy a kdo četl již nějaké knihy z této série, sám dobře ví, jak se tyto knihy lehce čtou, nečekejte nic závratně vypracovaného, spíš takové lehčí oddechové čtení. :)