Stála jsem u brány nebe a pekla

Stála jsem u brány nebe a pekla

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Matice cyrilometodějská - 2008

Matice cyrilometodějská (2008)

Osobní svědectví dr. Glorie Polo, zubní lékařky z Kolumbie, která byla tak těžce zraněna, že ležela několik dní v kómatu a byla udržována při životě jen pomocí nemocničních přístrojů. Lékaři jí chtěli přístroje odpojit, ale její sestra, také lékařka, trvala na tom, aby přístroje nechali dále v provozu. Během kómatu stanula na onom světě a směla se opět vrátit, aby vydala svědectví těm, kteří nedokážou věřit. Dr. Polo směla nahlédnout do své „knihy života“. A tento zážitek jí natolik otřásl, že se z příkazu Pána stala hlasem volajícím na „poušti víry“ dnešní moderní doby. Tato událost z roku 1995 je dobře zdokumentovaná. (Založil/a: ODULA)

PiGiFr
  16. 5. 2013, 2:43
Již v prvních čtyřech řádcích úvodu se kniha až neuvěřitelným způsobem vnutila. Samotný příběh je zajímavý, některé čtenáře donutí se zastavit a popřemýšlet nad svým životem, málokterého čtenáře však přesvědčí natolik, aby podle ní převrátil od základu svůj život a postavil jej na nových hodnotách.
salahadin
  3. 8. 2014, 15:19
Velmi osobní zpověď, která nutí k zamyšlení i nás. Kniha mě opravdu zasáhla, protože jsem ji vztáhl i na sebe a uvědomil si, jak se Boží láska vymyká našemu pozemskému chápaní. A jak i nepatrný hřích způsobí velké zlo.