Cesta Steva Jobse

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Práh - 2012
ISBN: 978-80-7252-361-0

Práh (2012) 978-80-7252-361-0 240

Kniha Cesta Steva Jobse přináší živé příklady náročných úkolů a vítězství Jobsova leadershipu od zavedení převratných produktů jako Apple II a Macintosh přes období, kdy Jobs překvapivě upadl v nemilost, po jeho návrat ke kormidlu Applu, zapojení do Pixaru a vývoje iPodu, iPhonu, iPadu a mnohého dalšího. Ukazuje čtenářům, jak použít jeho zásady a přístupy ve vlastním životě a kariéře. Steve Jobs je revoluční vůdce a myslitel a jeho vyčerpávající životopis nedávno vyšel. V Cestě Steva Jobse však Jay Elliot poprvé předkládá hluboký, zasvěcený pohled na jedinečný vůdcovský styl Steva Jobse, který navždy změnil náš každodenní život a svět kolem nás. Každý, kdo se chce z jeho úspěchu poučit, zde najde zajímavé a inspirující poznatky téměř na každé straně. Úžasné čtení pro všechny z nás, kdo se snažíme, aby naše vize byly úzce spojeny s řešením detailů. (Založil/a: Antonín)

zoro2
  4. 11. 2016, 13:30
Tak doposloucháno. Teď už vím, že píle plody přináší a zainteresovaný zaměstnanec pracuje lépe, než ten, komu je to šumák (dost překvapivý). Dozvíte se, jakou cestu Steve urazil od Macintoshe až po iPod, jaká rozhodnutí udělal a co ho k tomu vedlo. Při poslechu mě celkem rušilo to neustálé vychvalování pana Jobse (a to při veškeré úctě k tomu co dokázal). Taky se dozvíte něco o firemní strategii Applu, kterou teď razí většina velkých společností (takové ty super cool pojmy jako Leadership, Teamwork, Respect, Branding apod.). Jinak na Apply jsem ujetej. Mám jich teď doma pět. Všichni mě odrazovali a říkali, že je to předražený a pěkná snobárna. Mně to ale nepřijde. Všechny jsem je koupil v Kauflandu v úseku Ovoce a zelenina za necelých 25 korun. Fakt. A ani nebyly nakousaný. (přece nejsem magor)