Lucky Luk 1

Lucky Luk 1 Originální název: Lucky Luk 1

Víkend - 1995
ISBN: 80-85614-59-6

Víkend (1995) 80-85614-59-6 224

Dvaadvacetiletý Lukáš Lucký, hlavní hrdina románu, je od návratu z vojny nespokojený se svým životem i sám se sebou. Neuspokojuje ho vztah s maturantkou Leonou, náhodné známosti, mejdany ani sport. Přál by si mít hodně peněz a cestovat, z platu dělníka v továrně si to však nemůže dovolit. Poté, co jeho podnik zkrachuje, je dokonce na čas bez zaměstnání. Jeho kamarád Radim se ovšem umí jinak otáčet...
Když Lukáš potká Sandru, ženu s tajemnou minulostí, zdá se, že našel smysl života. Sandra je však výhodně vdaná. Aby ji získal a přiměl k rozvodu, je schopen všeho. Vydělat v krátké době legální cestou "balík" však nedokáže. Zbývá tedy druhá možnost.

Dílo pokračuje knihou Lucky Luk II.

gabce
  17. 2. 2014, 16:47
Od Lanczové jsem milova vše hlavní bylo, že knihy byly od ní. Kniha mne zaujala hlavě svým nezávazným a hlavně poutavým dějem, který se prolomil v polovině knihy.
čarodějka999
  14. 3. 2012, 21:10
Patřila k mým oblíbeným knížkám od paní Lanczové, i když v určitým věku jsem od ní baštila vše, ale přeci jen, tato byla jedna z těch nejlepších.
MiriamBlahova
  8. 2. 2016, 12:36
Souhlasím s čarodějka999, jedna z těch lepších knížek Lenky Lanczové. Je napsaná odlišným stylem, hlavní hrdina není až takový klaďas a oproti ostatním knihám se zde nejedná o "lásku na první pohled" . Spíše realistický pohled... Teď už by mi kniha připadala trochu jednodušší a bezbarvá, ale předtím jsem byla očarovaná.
lucieturcekova
  20. 8. 2012, 13:21
Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale postupem času jsem se do toho zažírala víc a víc, až jsem se nemohla odtrhnout :)) teď jdu na druhý díl :)
Maddalena
  16. 1. 2012, 19:44
Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Lenky Lanczové. Velmi čtivá, nemohla jsem se odtrhnout. Lucky Luk má dva díly a oba jsou perfektní!