Krevní msta

Krevní msta Originální název: The Drake Chronicles: Blood Feud
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Jota - 2012

Jota (2012)

Druhá kniha série Kronika Drakeových.
Nejlepší odplatou je láska. Logan Drake má plné ruce práce s hrou na roztomilého prince u upírského královského dvora své matky Heleny a ochraňováním své sestry Solange před nebezpečným a mocichtivým Leanderem Montmartrem. Už vůbec nemá čas na další komplikace ze strany někoho naprosto nečekaného - od Isabeau St. Croix, dívky z tajuplného kmene Houndů, se zjizvenýma rukama a znepokojujícím pohledem. Bojovnice Isabeau ví, co chce: zabít muže, který ji proměnil v upírku a pak ji na 200 let pohřbil. Logan ji od jejího záměru rozptyluje - kouzelně, něžně, nádherně... jenže existují pouta tak pevná, že se nedají rozetnout, a existují vazby tak důležité, že se nedají ignorovat.
Na cestě ze sídla Drakeových do jeskyní Isabeauina kmene a do chřtánu nepřítele musí Logan a Isabeau volit mezi svou láskou a prastarou krevní mstou. (Založil/a: saenea)

Alyxandra Harvey Alyxandra Harvey

Lucianna
  3. 9. 2014, 18:06
Nemám moc ráda knihy kde jsou v druhých dílech jiné postavy, které děj vyprávějí. Proto se mi moc nelíbil druhý díl. Ale zase byl zajimavější než ten první.. Takže mi to tak vychazí na stejno :-)
Dee-Dee
  10. 9. 2013, 22:51
I mně se první díl líbil víc. Knížku jsem však zhltla za jeden večer, jelikož se velmi dobře čte. Jinak je to klasická romantická kniha o upírech.
tomdra
  3. 8. 2012, 10:49
První díl této série byl lepší. Druhý díl je trochu nudnější a vadily mi ty kapitoly z Paříže roku 1795 atd., ty bych aj vynechal. Ale jinak se ta kniha dala číst.
trpaslyk
  3. 7. 2012, 20:06
První polovina knihy mi přišla úžasně čtivá, se zajímavým příběhem, novými postavami a tak. Ale později začaly být retrospektivní kapitoly nudně podrobné a rozvleklé a samotný děj tak stručný a přímočarý, že mě to trochu zklamalo. I tak se ale těším na další díl s novými postavami.
Wajny
  2. 3. 2016, 12:23
Nedá se říct, že jsou tyto knihy (i předchozí) nudné, ani být nemůžou, protože mají poměrně malý rozsah, takže je máte "slupnuté" za chvilku. Bohužel zde, ale chybí nějaká větší akce a zvrat u kterého si řeknete: "To snad není možný." "To si dělá srandu." apod., které vykřikuji :-) Takže pro mě jsou tyto knihy průměrné, příběh je zajímavý, ale není napsaný zajímavý způsobem. Ani mi nevadí, že se v každém díle liší hlavní postavy (v Bratrstvu černé dýky to miluji). Nevím, jestli se chystá další díl např. o některém jiném z bratrů (ano, trochu to připomíná Bratrstvo černé dýky, alespoň ten koncept), asi bych si další díl ráda přečetla, protože jsou tu osoby, které jsem si dost oblíbila :-) ale doufám, že se trochu zlepší styl psaní a bude tu více zvratů. 3*