Smrtící klon

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Metafora - 2012
ISBN: 978-80-7359-317-9

Metafora (2012) 978-80-7359-317-9 368

Dvacátá první kniha série Smrtící.
Každá oběť si hledá svého vraha... některá ho i přivede na svět... Poručík Eva Dallasová, vyšetřovatelka z blízké budoucnosti, řeší záhadu podivné ženy.
Na počátku je vražda a její obětí uznávaný newyorský plastický chirurg, dr. Ilcove. Případu se ujme poručík Eva Dallasová, drsná policejní vyšetřovatelka - a jen tak mimochodem manželka miliardáře -, která si poradila už s mnoha nebezpečnými zločinci. Jednou smrtí to ale neskončí a co víc - zdá se, že tentokrát nestojí proti policii vrah, ale vražedkyně. Ze stop DNA totiž vyplývá, že pachatelem je žena. Přesto je na ní něco podivného...
Pozoruhodné skutečnosti vycházejí najevo i o zabitém lékaři a jeho ženě. Spustili snad společně projekt, na jehož konci stojí místo krásného nového života ošklivá smrt? (Založil/a: saenea)

marr13
  7. 4. 2012, 18:01
Uf.Tak to byla síla.Konečně jsem si přečetla příběh,ke kterému se vrací v posledních dílech.Docela zajímavé, i když mi to na závěr připomínalo Matrix.Ale proč né.Jako každá knížka této série,super.Moc ráda je čtu.Nebudu psát o příběhu,je třeba si to přečíst,ale pokud někdo chce začít číst až touto knihou,doporučila bych začít od začátku a to "Smrtící nahota".Jinak z toho nemáte ten pravý požitek,ale i tak autorka v každé knize stručně popíše hlavní hrdiny.Fakt doporučuji.