Když se nemožné stane

Když se nemožné stane

Podtitul: Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí

Originální název: When The Impossible Happens: Adventures In Non-Ordinary Reality
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Práh - 2012
ISBN: 978-80-7252-359-7

Práh (2012) 978-80-7252-359-7 412

Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala. Od prvního zážitku s LSD, který dr. Grofovi poskytl záblesk kosmického vědomí, až po jeho zatím nejčerstvější dílo Holotropní dýchání, i tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat. Při jejím čtení se nám naskýtá úchvatná možnost vypravit se za hranice běžného vědomí, která každopádně otřese základy toho, co jsme doposud považovali za realitu, a nabídne nový pohled na náš lidský potenciál. (Založil/a: s-reader)

Mateiko
  14. 1. 2016, 16:26
Jedna z najlepsich autobiografii kt. som kedy cital. Povinne citanie pre ludi zaoberajucich sa temou rozsireneho vedomia, transpersonalnej psychologie, synchronicity, psychotropnych latok, vesmirom a vobec)