Felix, Net a Nika

Originální název: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Albatros - 2009
ISBN: 9788000021751

Albatros (2009) 9788000021751 331

Každý den se v našem okolí odehrávají pozoruhodné události, jenže většina z nás je není schopna odhalit. Felix, všestranný vynálezce, Net, počítačový expert, a tajemná Nika však mají pro strach uděláno a nebojí se pátrat po všemožných záhadách. Jejich dobrodružství jsou nabitá napětím, vzrušujícími honičkami a nebezpečím. Společně s nimi se můžete vydat po stopě duchů, nepolapitelných lupičů, nebo dokonce UFO. Díky nerozlučnému přátelství se z nich stává neporazitelná trojice detektivů. (Založil/a: Snicketka)

Rafal Kosik Rafal Kosik
*??.??.1971

wwwhisk@s
  11. 4. 2013, 19:47
Příjemná oddychová knížka sice spíš pro mladší. Nejdřív se tváří jako špatná detektivka, potom tomu postupně přijdete na chuť a začne vás bavit.
ČtenářH
  16. 1. 2015, 18:21
Chvíli trvalo než jsem se začetl, ale pak najednou skončila a já z ní mám krásné vzpomínky i po pár letech.
Olkana
  30. 11. 2013, 21:52
Když si ráno nazouvám boty často si vzpomenu na knížky série FNaN, to jen díky panu Rafałowi jsem "objevila" martensky a začala mně bavit fyzika. Knížku jsem četla ve 14-letech to ale neznamená, že je to kniha jen pro malé děti společně se mnou ji četla i maminka a ta si ji taky oblíbila.