Vzpoura v ZOO

Vzpoura v ZOO Originální název: Vzpoura v ZOO

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3440-3

Knižní klub (2012) 978-80-242-3440-3 136

Dvanáct moderních pohádek pro menší děti (Fantóm oblastního divadla, O cukrové smůle, O dvojčatech a medvědovi, O kastelánovi, Začarované letadlo, O mlsném permoníkovi, O poustevníkovi , Plivník a hrací hodiny, Pražský dybuk, Šotek v kině, Vlak do Ztracené Lhoty, Vzpoura v ZOO), psaných svěžím, plynulým jazykem, pojednává o drobných příhodách z každodenního života, obohacených prvkem nadpřirozena. Hrdiny jsou děti, dospělí, zvířata i strašidla v půvabné, často nečekané, ale vždy zdařilé a laskavé interakci. (Založil/a: Snicketka)

Tercza
  9. 6. 2015, 12:30
Na knihu jsem nenašla žádné recenze a zaujalo mne shrnutí na přebalu knihy, koupila jsem ji tedy dětem do MŠ. Knihu jsem dětem přečetla do poloviny a pak odložila..pro tak malé děti není vhodná. Postrádá tempo, jazyk není moc vhodný, humor, kterému děti nerozumějí.. Knihu bych doporučila dětem až od 8-9 let.