Malé sladké lži

Originální název: Sweet little lies

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-110-0

CooBoo (2011) 978-80-7447-110-0 272

Jane Roberts byla dlouho docela obyčejná holka od vedle. Dokud se se svou nejlepší kamarádkou nepřestěhovaly do L. A. a nestaly se hvězdami reality show. Teď jsou v tom naprosto nejžhavějším centru Hollywoodu. Nakupování, večírky, nový byt, sexy kluci, všechno je náhle k dispozici. Jane se ale brzy přesvědčí, že sláva nemusí být tak sladká, jak se na první pohled zdálo… Když na veřejnost uniknou její pikantní fotky, odstartuje to ohromný bulvární skandál. Jane požádá o pomoc svou kolegyni z reality show, Madison Parker, ale je to vážně správná volba? Tahle její nová „přítelkyně“ však není žádné nevinné lilium a intriky jsou její denní chleba, tedy spíš šampaňské a kaviár... (Založil/a: elyon)

Lauren Conrad Lauren Conrad
*01.02.1986

koki.veru
  21. 6. 2016, 11:36
K prvnímu dílu této série jsem se dostala úplně náhodou, ale byla jsem z ní nadšená. Knížka velmi zajímavá a dobře napsaná, i přesto, že jí nepsala spisovatelka. Hned se jdu vrhnout i na třetí díl.