Hořkosladký život

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-118-6

CooBoo (2012) 978-80-7447-118-6 256

V závěrečné knize losangeleské trilogie je Jane Roberts už opravdová celebrita. Po první sezóně v reality show se něčemu přiučila a teď se pokouší obklopovat jen lidmi, o kterých ví, že ji mají rádi pro ni samotnou… Pak se ale objeví Caleb, její kluk ze střední školy, a Braden, tajná láska z L. A. A když se všechno vymkne kontrole, Jane zjistí něco opravdu šokujícího. Něco, o čem si myslí, že definici „reality“ navždy změní... (Založil/a: elyon)

Lauren Conrad Lauren Conrad
*01.02.1986

Lucianna
  26. 7. 2015, 23:59
Jediné, co na závěr této trilogie mohu řící je, že mě překvapila epickým způsobem. Ano, překvapila, ale otázkou je, jestli se mi líbila. První dva díly, zbožňuju, ale tenhle poslední? Pfuj. Autorka si nejspíš řekla, že na tom stejně kazit už nic nejde a prostě něco hala-bala sepsala. Dávám 3 hvězdičky za: Čtivost, rychlost a protože předchozí dva miluju. (možná trochu i za to, že mě konec hodně překvapil- tím epickým způsobem)
koki.veru
  23. 6. 2016, 14:59
Třetí díl nebyl tak skvělý, jako první dva, ale i přesto byl dobrý. Jediné o mě mrzelo, že to bylo poněkud přeplácané. Připadalo mi, že se autorka snažila nacpat do posledního dílu co nejvíce informací a co nejvíce skandálů, což tomuto dílu neprospělo. Ale velmi mě překvapil konec :)
Floween
  13. 5. 2016, 8:54
Dala jsem u všech 3*, což ale není málo! Ale 4 patří super dílům, kterým něco chybí a 5 majstrveledílům (třeba random kniha od Tolkiena :D). Je to oddechovka, všechny 3 jsem přečetla v součtu tak za 10 hodin, což svědčí i o tom, že je to zábavný a čtivý. Do života vám to nic nedá, ale to by asi nikdo nečekal. Jestli prostě chcete pohodový čtení, tak příběh dvou nejlepších kámošek a jejich první zážitky s prací, vejškou, klukama a především slávou vás bude bavit. A konec i překvapí.