Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Grafomág 2: Nemoáry

60%
3 7
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Grafomág 2: Nemoáry Originální název: Grafomág 2: Nemoáry

Nejnovější vydání:
Leonardo - 2011
ISBN: 978-80-85951-72-1
Počet stránek: 392
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 8x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Leonardo (2011) 978-80-85951-72-1 392

Jmenuji se Martin Moudrý. Jsem autorem téhle knížky a současně jejím hlavním hrdinou. I když, hrdinou... Na začátku jsem švábí loutkou ve hře o dokonalost. Vydán Temnotě - nelidské bytosti z nepravděpodobné budoucnosti utopené v dešti - nemám zrovnasvětlé vyhlídky. Je jen jedna věc horší než šílená fanynka. Šílená fanynka vybavená moderní mučírnou. Ale jsou horší věci než bolest a horší místa než mučírny. Například moje mysl. A moje vzpomínky. Já si to totiž pamatuji, víte? Ty příběhy, kteréjsem napsal. Ty světy, které nemohly být. Toho kluka, který... Ale ne. Víc vám neřeknu. Vkročte do příběhu a poznejte pravdu - o mně, o vás... o všem. Nebo se pokuste zapomenout. Vážně je to jen na vás. Ale dřív, než se rozhodnete, pamatujte - občas nebývá možnost návratu, některé příběhy nejsou bezpečné a nevědomost...
Nevědomost je sladká. (Založil/a: Snicketka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Hovnobuřt
80% 80% 80% 80% 80%
  19. 7. 2012, 23:45
Tý vado... tak todle je fakt masterpiece! Kulhánku strč si hlavu do pr... písku! Sice je to první kniha (respektive dvojkniha), kterou jsem od pana Moudrého četl, ale musím říct, že jsem se do něj asi zamiloval nebo co.
Schizofrení souboj krvavého braku a hloubkové fylozofie. Demolice a rekombinace Veškerenstva. Štrádování mezi realitami s kur** vysokým čírem, kterým autor vyjeb*** s veškerými konvencemi... A za ironickým úšklebkem (skrz který bohužel většina čtenářů asi neprokoukne) mysl velmi střízlivého člověka.
Může být vytknuto, že je kniha v podstatě o ničem, bez cíle. Jenže realita taky není pohádka... A Grafomág se až moc lehce realitou stát může. Třeba jeho prognóza rozvratu civilizace kolem roku 2015 je sakra pravděpodobná.
Co mě při čtení doslova vadilo byla až přílišná složitost toho, co se vlastně děje... To se většinou po akci vysvětluje v dialozích dlouhých dvacet stran a to mi kolikrát myšlenky ulítnou někam jinam...
Otázka, kdo tu slátaninu bude číst... Na kulhánkovce je to asi moc nuda, na intelektuály guláš.
Ještě jedna věc... Je škoda, že se pan Moudrý tak sáhopevně drží těch typických osnov, že Temnota je zlo (přitom je to perfektní bytost) atd... z jeho, často i politických (a to racionálních), úvah je jasné, že má na víc... No asi autor od kulhánkovských Temných záblesků zraje a já se nemohu dočkat, co bude další... Co třeba manifest.... Mistře?