Tygrovo prokletí

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-099-8

CooBoo (2012) 978-80-7447-099-8 405

První kniha Tygří série.
Vášeň. Sudba. Čest. Byli byste ochotni to dát na misky vah, abyste mohli změnit svůj osud?
Sedmnáctiletou Kelsey Hayesovou by nejspíš ani ve snu nenapadlo, co jí čeká tohle léto; že se bude pokoušet zlomit tři sta let starou indickou kletbu. A to se záhadným bílým tygrem Renem. Na druhé straně zeměkoule. Ale přesně to se stane. Kelsey je vtažena do dobrodružství, kde na ni číhají temné síly, prastará magie a mystikou zahalené světy, v nichž není nic takové, jaké se na první pohled zdá. Nakonec musí riskovat vše, aby pochopila dávné proroctví a mohla tak kletbu zrušit navždy.
Prokletí tygra je prvním dílem romantické fantasy série, který vás strhne a zanechá ve vás pocit nenaplněné touhy. (Založil/a: saenea)

#tygři  #indie  #legendy  #láska  #mýty
Colleen Houck Colleen Houck
*1969

RenataHopsinka
  22. 10. 2014, 18:38
Nečekala jsem, že mě tato kniha tak uchvátí. Opravdu úžasná. Vřele doporučuji lidem co mají rádi tygry, romantiku, záhady a daleko více věcí. Už se těším až se mi do ruky dostane další díl.
Evča Běhálková
  27. 9. 2014, 9:20
Tak. Toto. Byl. MASAKR! Tohle jsem od knížky o tygrech nečekala. Vůbec jsem si nemyslela, že to bude vypadat tak reálně. Jednoznačně jsem se do knížky zamilovala - do Rena, do Indie i do celého prokletí. Myslím, že budete velmi mile překvapeni! :)
Janice001
  4. 5. 2014, 19:37
Naprosto úžasná kniha. Už od začátku jsem tušila, že kniha bude dobrá, ale takový výsledek jsem nečekala. Kelsey bych chvìlema uškrtila, jak je paličatá a to nejlepší zkazí. Hodně jsem si zamilovala Rena i pana Kadama (ze začátku jsem si o něm myslela všechno nejhorší). Konec mě překvapil asi nejvíc hned po zvratu s Renem. Takže já jdu hned na další díl...
LucieTejchmanová
  23. 3. 2016, 15:55
Kniha má podle mě nejhezčí obálku. Musím říct, že jsem od ní čekala míň, ale byla to BOMBA!
Rozhodně miluji Rena a pana Kadama :) Myslím si, že by si to měl každý fantasy knihomol přečíst :)