Chtíč

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-526-1

Baronet (2012) 978-80-7384-526-1 504

Odvěký souboj mezi dobrem a zlem - se stále stejnými hráči a stále stejnými zavrženíhodnými dušemi. Sedm hlavních hříchů, které si nezaslouží nic než věčné zatracení. Další nelítostný souboj mezi padlým andělem se zatvrzelým srdcem a démonem, který je už mnohem opatrnější a zákeřnější.

Isaac Roth, člen takzvaných černých vojenských operací, jehož jediným posláním je plnit rozkaz svých nadřízených a bezhlavě zabíjet, má za sebou temnou minulost a ještě neutěšenější budoucnost. Za nelegální činnost se ocitne za mřížemi, aniž tuší, že má v patách mocného nepřítele, co mu usiluje o život. Jeho osud se ocitne v rukou veřejné obhájkyně Grier Childeové, která v něm probudí dosud neprožitou vášeň. Isaakův někdejší kamarád Jim Heron, teď už padlý anděl, ho však před zatracením jeho duše varuje a nutí ho k zásadnímu rozhodnutí: buď kapituluje, anebo uvěří tomu, že nejmocnější zbraní proti zlu je upřímná láska. (Založil/a: marr13)

Magyana
  9. 4. 2016, 22:38
Druhý díl série Padlí andělé neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Stále platí, co jsem napsala v komentáři k Chamtivosti - oproti Bratrstvu černé dýky je to pořád jakési vlažné...
Lucy Sisk
  9. 3. 2015, 19:47
Tak jsem se nechala ukecat kamarádkou a zkusila novou autorku, J. R. Ward. Nadšení pro nové čtení ze mne vyprchalo velmi rychle. Bylo to jako: "Ano, ano... Ne". Pořád to nebylo ono, a když už jste si zvykli na styl, jakým to bylo podávané, autorka najednou obrátila o 180° a vy jste stihli jenom mrknout.

Autorka J. R. Ward vytvořila sci-fi svět, ve kterém bych se nebýt slovníčku, ztrácela. Prostě to nebyl můj šálek kávy, chybělo tam to něco, co by vás upoutalo. Snažila se nacpat několik dějových linií do jednoho příběhu a trochu to vázlo.
bublynka22
  7. 5. 2015, 12:44
Brr,tak to fakt není nic promě a do upíří série to má míle a míle. Takže knížku jsem jen tak proskákala očima, ať jsem otevřela kdekoli nedokázala jsem se začíst- násilí střídá násilný sex a o tom, jaký jazyk autorka používá bych taky radši pomlčela.
martinexa
  8. 9. 2016, 16:32
Tenhle díl byl ještě horší než ten první. Ach jo já mám Ward tak ráda, ale takhle série se jí opravdu nepovedla. Je to nemastné, neslané dám si pauzu chvíli a pak zkusím další díl a budu doufat v zázrak.
Dixiee
  3. 1. 2015, 20:55
Tak nevím, nějak v této sérii nemůžu najít smysl. Boj touto formou mi přijde poněkud nesmyslný a asi jsem to celé nějak nepochopila.
marr13
  13. 6. 2012, 21:47
Musím souhlasit s Nikou17.Po přečtení první knihy,jsem uvažovala,jestli vůbec investovat do další a to musím zdůraznit,že knihy od Ward miluji.Jsem nakonec ráda,že jsem si jí přečetla,protže je to mnohem lepší,i když mi tam pořád něco chybí.Nic méně se těším na trojku.
Nika17
  13. 6. 2012, 10:51
Z této knihy mám mnohem větší radost než z prvního dílu, příběh má hlavu i patu, i když mi některé situace nedávájí smysl ( hlavní hrdinku nechají odjet bez ochrany a pak se hlavní hrdina diví, že je napadena ...).A stále mi chybí propracovanost, krerá je u upírské série.