Prostě byznys

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BETA Dobrovský - 2011
ISBN: 978-80-7306-486-0

BETA Dobrovský (2011) 978-80-7306-486-0 362

Steve Jones, hrdina bestselleru Cityboy bývalého finančního analytika a makléře z londýnské City Gerainta Andersona, se vrací, aby se nechtěně ocitl v osidlech mezinárodního zločinu, uprostřed obchodu s drogami a monstrózních operací spojených s praním špinavých peněz. Když se vloupe do počítače svého šéfa v mezinárodní bance, narazí na informaci, která změní jeho život – ve hře jsou miliony liber a lidské životy. Okolnosti z něj udělají svědka vraždy, a když se pak stane hlavním podezřelým, nezbývá mu než opustit Londýn a vydat se se svou společnicí Gemmou na útěk. Ocitá se v hledáčku členů drogového kartelu i agentů tajných služeb na cestě, která ho má zavést na druhý konec světa. Pokud se mu ovšem podaří přežít.(zdroj: BETA-Dobrovský) (Založil/a: Fabienne)

#drogy  #ekonomie
Geraint Anderson Geraint Anderson
*??.??.1972

Lucho Gonzalez
  10. 9. 2015, 11:33
Do této knihy jsem šel úplně bez předsudků, a musím říct, že mě nakonec i bavila. Takové nenáročné čtení. Začátek trochu těžkopádnější, ve druhé části knihy některé věci trochu přitažené za vlasy. Ale celkově mě toto dílo příjemně překvapilo.
SlanecL
  26. 4. 2012, 15:29
Rychle ubíhající a napínavý příběh, ale přeměna kancelářské krysy v neohroženého MacGyvera mi připadala až příliš neuvěřitelná... Jako oddechové čtení OK, ale Cityboy je mnohem zajímavější.