Galerie zločinu

Originální název: Galerie zločinu

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-581-6

XYZ (2011) 978-80-7388-581-6 376

Autor předkládá sepsané zločiny tak, jak je v dané době i chvíli
viděl, prožíval a cítil – a to z naprosto neobvyklého zorného úhlu. Z úhlu pohledu člena pátracího oddělení někdejší Federální kriminální ústředny (později Ústředny federální kriminální policie). Shodou okolností se v rámci svého služebního zařazení stal i „hlasatelem špatných zpráv“ a oslovoval miliony
diváků televize, posluchačů rozhlasu a čtenářů novin a časopisů a žádal je jménem kriminální služby o spolupráci při odhalování zločinů. Mnohé z nich byly díky pomoci občanů skutečně objasněny. (Založil/a: vladislaus)

vladislaus
  13. 4. 2012, 16:19
S takovým titulem a podtitulem nelze napsat špatnou knihu. Omyl, lze. Pane Kučero, nestačí vzít papír a tužku a psát. Kniha není čtivá, styl psaní je úděsný. Čtenáři, této knize se vyhni obloukem.
S.SALVADOR
  23. 9. 2013, 16:44
Velmi slabé. Chvílemi jsem se v případu úplně ztratil. Čekal jsem mnohem víc. I tak mi to připomnělo některé případy, které si matně pamatuji z dětství, z televize. Tak jako tak-60 procent..víc ani kousek.