Podtitul: Soustava autoregulace pole

Nezjištěno / Jiné - 2016
ISBN: 978-80-906389-0-7

Nezjištěno / Jiné (2016) 978-80-906389-0-7 200 Nakl. Amaratime
Nezjištěno / Jiné (2009) 199

Autor, léčitel s dlouholetou praxí, podává svůj výklad zákonitostí vytvářejících karmu, včetně možností jejích ovlivňování. (Založil/a: Eileen19)

nevermore
  15. 1. 2014, 20:12
Všichni si neseme hříchy svých rodičů. Nelitovat nemocných protože si tím vyrovnávají karmu a spoustu dalších rozhodně jedinečných myšlenek. Zajímavá novodobá filozofie. Nepochybuju o tom, že spousta lidí ji po pár stránkách odhodí jako nabubřelý žvást.
Midori_Mike
  18. 11. 2014, 13:47
Po dlouhé době opět kniha, která mě dokázala při čtení několikrát rozšířit zorničky údivem. Pokud by to byla pravda, jedná se pro mě zatím o nejkomplexnější popis fungování tohoto světa. Nicméně jak už zmínil uživatel nevermore - kniha určitě není pro každého. Snad bych ji nedoporučil ani začínajícím s duchovní literaturou (nebo literaturou o "hledání pravdy", chcete-li). Tady by kniha mohla spíš uškodit než pomoci. Takoví lidé nechť sáhnou raději např. po Paulu Bruntonovi a jeho Tajnostech indických nebo Tajné stezce. Ideální začátek. Diagnostika karmy je napsána příliš konkrétně pro začínající a její obsah by pro takové lidi asi působil jako blábol