Originální název: Nightwork
Poprvé vydáno celosvětově: 1989

Práce - 1989

Práce (1989)

Tento román patří mezi díla přinášjící dobrou zábavu. Motivem celé knihy je vlastně velkolepý podvod. Noční kořist je upřímná, místy drsná, ale rozhodně zábavná životní zpověď bývalého pilota Douga Grimese. Tento sympatický mladý muž přišel nelegálně k velkým penězům, opouští New York a v doprovodu krásných žen a svého povedeného spolupachatele si užívá luxusu ve střediscích evropské smetánky. Nuda mu však nehrozí ani po návratu k bezúhonnému životu v rodné Americe. (Založil/a: teuchnesa)

Roanna
  23. 11. 2011, 11:05
No tak o zábavě nemůže být ani řeč. Párkrát jsem se pousmála - a to bylo všechno. Kniha mě neoslovila ani stylem psaní, ani dějem. Přeskakovala jsem řádky a pořád čekala, že mě to vtáhne, ale po padesáti stranách jsem to vzdala...
JIRKA Z HRADCE
  30. 3. 2011, 16:33
Skvěle napsaná kniha s kterou se člověk"podívá"po Světě a zažije takové věci a situace včetně rozuzlení,které touží zažít snad každý z nás.Napínavé,zábavné i poučné.Tu knihu jsem četl v roce 1988,podruhé 2006 a je pravděpodobné že se k ní opět někdy vrátím.Skvělý Shaw!