RESTART

Originální název: REWORK

Jan Melvil Publishing - 2010
ISBN: 978-80-87270-04-2

Jan Melvil Publishing (2010) 978-80-87270-04-2 288

Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí. (Založil/a: kowiik)

Jason Fried Jason Fried

David Heinemeier Hansson David Heinemeier Hansson

thefreakinside
  10. 4. 2014, 19:47
Stručné, výstižné a inspirativní! Tipy, které jsou zaměřeny převážně na podnikání, ale přesahují i tento rámec. Jedině doporučuji :)
schumick
  5. 8. 2015, 23:54
REWORK jsem zkoušel číst a dočíst 3x, no popravdě ani jednou jsem to nezvládl až do konce. I přesto, že knížka obsahuje vše - příklady praxe, jiné úspěšné příběhy, minimalisticky podané How-To, důraz na praxi, tak mě odpuzovalo něco až příliš moc teoretického.
Zastávám názor, že když chce někdo podnikat, tak to dělá, bez ohledu na ostatní. A buď uspěje, nebo ne. Vždy to ale bude pouze a jen jeho vlastní úspěch (v případě úspěchu), nebo vina (v případě neúspěchu).
Tedy - pokud sami nevíte, jestli podnikat, pak není REWORK pro vás. A pokud víte, že podnikat chcete a jdete do toho, pak už je REWORK pro vás zbytečný...
engai
  6. 4. 2012, 14:00
Výborná kniha pro všechny co zvažují pustit se do nějakého podnikání. Jde proti všem ostatním doporučením a dokope vás se do toho pustit hned teď a všechno ostatní řešit až za běhu. Kniha je stručná, výstižná a najdete v ní spoustu užitečných rad z praxe. Mě byla doporučena jedním úspěšným podnikatelem a nemůžu než doporučit dál.