Narcis v řetězech

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Epocha - 2012
ISBN: 978-80-7425-138-2

Epocha (2012) 978-80-7425-138-2 568

Desátá kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů.

Děj přivádí oblíbenou lovkyni upírů zpět na domácí půdu a nutí ji zkoumat temné touhy lidských - i nelidských - srdcí. Muži jsou muži. Jean-Claude a Richard jsou naprosto odlišní. Anita Blakeová, lovkyně upírů, si mezi nimi stále nedokáže vybrat a po dlouhé měsíce se jí daří jak upírovi, tak vlkodlakovi vyhýbat. Ale když neznámý únosce zajme ty, které přísahala chránit, nezbývá jí než se na oba rivaly obrátit s žádostí o pomoc. K tomu však bude muset propojit jejich moc - a jejich hlad… Po šesti měsících celibátu touží Anita po obou mužích svého života jako nikdy předtím. Ale prolnutí jejich moci dá smrtelné ženě okusit nesmrtelnou touhu, na kterou nebude schopna nikdy zapomenout. (Založil/a: Awae)

LeaLea
  23. 3. 2013, 22:36
Baví mě čím dál míň. Dobrá detektivní zápletka, výjimečně vykreslené napětí a horor ustupují sexu na všechny způsoby, který bych nezavrhovala, kdyby měl lepší smysl. Tady jde všechno do pekel, jen chtíč na sto způsobů a ve všem, co se řeší. Mám přejedeno "cudné" hrdinky, která je chuděra ve všech těch sexuálních orgiích vinou vyšších nespravedlivých mocí. Další díl čtu jen ze setrvačnosti a s nadějí, že se sem tam bude dít i něco zajímavého, ale zatím spíš převládá překombinované klišé.
Nnelly
  3. 9. 2013, 0:53
Nepřijde mi, že by to byla Anita, jakoby hrdinka neodpovídala charakteru, ze slibné detektivní urban fantasy, se stává nekomplikovaný erotický román (co hůř, v dalším díle), který oplývá spoustou zbytečných popisů oblečení, opakovaní těch samých vět a souvětí a sexu... smutný a to ještě autorka není v polovina
třetí hvězdička jen a jen za Micaha a leopardy, které mám prostě ráda