Planeta tří sluncí

Mladá fronta - 1957

Mladá fronta (1957)
Mladá fronta (1957)
Mladá fronta (1954)

Druhý díl trilogie vědecko-fantastického románu, který je samostatnou knihou, i když dějově navazuje na román „Signály z vesmíru“. Vědecká expedice, žijící v atomovém věku, se blíží k planetě X. Přistává na planetě Kvartě, kteráprodělává právě období svých geologických změn a tak tu posádka vědecké výpravy, v neznámém světě, uprostřed podivné přírody obydlené zvláštními tvory, prožívá fantastická dobrodružství. (Založil/a: Snicketka)

Vladimír Babula Vladimír Babula
*24.07.1919 - †12.11.1966

prkali
  3. 2. 2013, 10:00
Moje první sci-fi v životě! Nechtěla bych teď riskovat číst to znovu, ale tehdy to byl ZÁŽITEK s ničím nesrovnatelný. Vždyť předtím jsem četla jenom pohádky, Maye a Foglara...
svenny
  20. 7. 2013, 8:30
Celkove to neni spatne, hrozne me zklamala poplatnost dobe - zradni imperialisticti saboteri, kteri (aspo nekteri) nakonec pochopi, jak byli zaslepeni zavisti vuci uzasne socialisticke spolecnosti, ktera je po jejich "prohlednuti" prijme s otevrenou naruci...
Na druhou stranu tyhle naivni hovadiny psali do svych knih tehdy vsichni, takze to asi bylo povinne :-(
trbuch
  5. 1. 2013, 17:40
Skvělý román pro mládež o poznávání neznámé planety, životních podmínkách na ní, její flory a fauny. I po přečtení v dospělosti neztratila kniha nic ze svého půvabu.