Zlatá kniha komiksů

Zlatá kniha komiksů Originální název: Zlatá kniha komiksů

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-589-2

XYZ (2011) 978-80-7388-589-2 264

Kompletní vydání všech komiksů, na kterých Václav Šorel pracoval jako scenárista. U každého komiksu se čtenář nově dočte, jaké byly okolnosti a důvody jeho vzniku, a nechybí ani medailonky autorů - Václava Šorela, Františka Kobíka a Jiřího Petráčka. Obsahuje komiksy: Vzpoura mozků, Galaxia, Tvrz, Operace Jericho, Zkáza planety Země, Biggles, Operace Slunce (Založil/a: tequilaking)

LadysR2
  30. 3. 2014, 9:35
Takže....
Vzpoura mozků - místy naivní, ale klasika.
Galaxie - na tu jsem se obzvlášť těšil, protože si ji pamatuju ze základky. Mírné zklamání, ale pořád se mi to líbí. I když jako kluk jsem z toho padl na zadek a teď už se žádný totál okouzlení nekonalo, tak stejně slušný.
Tvrz - celkem slušný. I když, být husity, tak Martina Hrubého z 20. století rovnou sejmu jako zjevení služebníka satanova.
Operace Jericho - perfektní příběh z 2. světové. Škoda, že tak krátký.
Zkáza planety Země - nápad s cestováním v čase je výborně vymyšlen. Celkem slušná jednohubka.
Biggles - kupodivu mě to moc bavilo. Klidně to mohlo být delší. Moje první setkání s hrdinným Bigglesem. Asi se podívám po knihách.
Operace slunce - Jan Bílek ze Zkázy planety Země opět v akci!!! Tentokrát proti mafii, která ohrožuje celý svět. Slušná vesmírná akčňárna!
Celkový dojem z Šorelova výběru 5/5 a jsem rád, že ho mám v knihovně :-)