Skandál

Originální název: A Matter of Scandal

Domino - 2007
ISBN: 978-80-7303-362-0

Domino (2007) 978-80-7303-362-0 268

Půvabná slečna Emma Grenvilleová je ředitelkou dívčí školy a vede své žačky v duchu vlastního přesvědčení, že ženy nejsou na světě proto, aby byly zdrojem mužské potěchy. Má až po krk nadutých šlechticů, kteří ženami pohrdají - a nejvíce ji dráždí vévoda z Wycliffu. Uhrančivý lord chce ztrojnásobit školné, aby finančně vypomohl své rodině, ale Emma je odhodlána jeho rozhodnutí zmařit.
Hříšně přitažlivý Greydon Brakenridge za svůj dosavadní život nepotkal ženu, kterou by nedokázal svést. I tentokrát je přesvědčen, že tvrdohlavou slečnu ředitelku dokáže dostat tam, kde ji chce mít - a posléze snad i do svého lože. Zapřisáhlý svobodný mládenec ovšem inteligentní a překvapivě smyslnou slečnu Grenvilleovou hrubě podcenil. Netušil, že jeho působení v dívčí škole vyústí ve společenský skandál, a už vůbec si nebyl ochoten připustit, že by ho Emma mohla vmanipulovat tam, kde se nikdy nechtěl ocitnout: před oltář. (Založil/a: Martina)

welink
  5. 2. 2014, 8:38
Knihy napsané od Suzanne mě prostě baví, líbí se mi provázanost ostatních knížek mezi sebou. Zajímavá zápletka, u které jsem se bavila, jediné co bych vytkla, je konec. Přišel mi trochu zamotaný, uvítala bych rychlejší a jednodušší rozřešení. Na konci vystupovalo moc osob.