Vévodovy hříchy

Originální název: Sins of a Duke

Domino - 2009
ISBN: 978-80-7303-472-6

Domino (2009) 978-80-7303-472-6 277

Sebastian Griffin, vévoda z Melbourne, je vskutku hlavou rodu. Po smrti rodičů dohlédl na to, aby se jeho mladším sourozencům dostalo vybraného vychování, dobrého vzdělání a láskyplného manželství. On sám platí za nejvlivnějšího muže v Anglii, mezi smetánkou je ctěn jako muž, jehož spořádaný život nikdy neposkvrnil sebemenší skandál. To se však má brzy změnit. Josefina Embryová je neobyčejně krásná. Pozornost a lichotky by si nepochybně získala už samotným svým vzezřením, ale ona o sobě navíc prohlašuje, že je princeznou ze vzdálené země. Sebastian, věren své nátuře, vůči ní okamžitě pojme podezření. Je pevně odhodlán odhalit její nekalé úmysly…, ale pevnost jeho odhodlání rychle roztaje v opojení z jejího polibku. Sebastian ví, že románek se smyslnou cizinkou nemůže skončit jinak než skandálem, ale svůdná Josefina už zcela ovládla jeho myšlenky i představy. Bude ochoten kvůli pochybné princezně riskovat své postavení a rodovou tradici? (Založil/a: Martina)

1307_A_0507
  21. 4. 2013, 22:04
Já si nemůžu pomoct, ale tyhle romány hltám snad po tunách. Jakmile se začtu, už pro mě nic není. Asi první třetinu, možná až polovinu jsem ji chtěla zahodit, protože se mi absolutně nelíbila princezna, nechápala jsem, proč by se měl zrovna Sebastian, truchlící po svojí ženě, odmítající jakýkoli vztah s jinou ženou, zamilovat zrovna do takový kačeny...ale najednou jako mávnutím proutku se z týhle husy, stala normální žena se svědomím, co jí předtím očividně chybělo a příběh byl opět skvěle napsanej. Zajímavá zápletka, krásně elegantní řešení.