1001 tipů a triků pro Microsoft Windows XP

1001 tipů a triků pro Microsoft Windows XP Originální název: 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows XP

Computer Press - 2002
ISBN: 80-7226-686-1

Computer Press (2002) 80-7226-686-1 330

Kniha 1001 tipů a triků pro Windows XP přináší ve čtyřech částech (a mnoha kapitolách) návody a rady k efektivnějšímu využívání systému ve verzi Home i Professional. V první části se čtenář dozví mnoho tipů pro snadnější instalaci systému a jeho součástí. Poradíme s instalací ovladačů a pokusíme se řešit nejčastější problémy. Druhá část je věnována ovládání a práci se systémem - na své si přijdou naprostí začátečníci i pokročilí uživatelé. Zřejmě nejobsáhlejší kapitolou pak je nastavování systému. Věnovat se budeme jak nastavením uživatelů, tak i pokročilým nastavením, která jsou určena jen pro správce systému. Celá jedna část knihy je také vyhrazena programům dodávaným se systémem, i když stranou nezůstanou ani nejužitečnější programy od jiných výrobců. I z tohoto důvodu naleznete u knihy cédéčko doslova nabité programy, které se vám budou pro vaši práci i zábavu ve Windows XP určitě hodit.

Mezi více než tisícovkou tipů si na své přijde každý uživatel, který na Windows XP přešel nebo teprve o inovaci uvažuje. Začátečníci jistě ocení pomoc s instalací, tipy pro snadnější ovládání systému i seznámení se s řadou příslušenství. Pokročilým pak pomůžeme s odhalováním chyb a také se zabezpečením systému proti vnějším i vnitřním útočníkům. (Založil/a: vladislaus)

Michal Politzer Michal Politzer
*1975

Jakub Pecha Jakub Pecha
*1984

vladislaus
  6. 4. 2012, 10:17
Když jsem měl ještě Windows XP, tak jsem rad z knihy hojně užíval, ať už k zlepšení uživatelského prostředí, tak k amatérským opravám haprujícího PC.