Hollywoodští manželé

Hollywoodští manželé Originální název: Hollywood Husbands
Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Alpress - 1996

Alpress (1996)

Jsou vášniví..., jsou sexy..., jsou nej... Tenisový král, studiový magnát, superstar. Tři hodinové, tři přátelé ze studentských let, kteří se postupně dostali až na vrchol popularity a nyní patří ke společenské špičce magického světa - Hollywoodu. (Založil/a: Kůstka)

Peetuliska
  16. 6. 2014, 9:44
Kniha se zabývá několika manželstvími a několika partnerskými vztahy. Odhaluje bezcharakternost Hollywoodu, kde má velkou váhu pozlátko slávy a přepychový vzhled. Manon Cable s exmanželkou Whitney, Jade Johnsonnová, Jack Python a Clarissa Browningová, manželé Solomanovi. Jak se během knihy páry promíchají?

Typická Collinsovská oddychovka, kterou člověk čte, když nemá sílu ani čas zatěžovat hlavu něčím vážnějším. A svůj úkol splnila.
LadysR2
  30. 1. 2013, 10:33
Je mi líto, ale snobárna na entou. Vůbec jsem to nepřijal a tudíž nedočetl. A Kromě knih o Lucky Santangelo už sem nečetl nic. A nebudu!