Dvě mrtvé holčičky

Dvě mrtvé holčičky
Originální název: The Two Dead Girls
Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Byly sestry a obě vypadaly jako naprostý obrázek nevinnosti. Nikdo nemohl pochopit brutalitu, s jakou byly zavražděny, ani muže, který je zabil. John Coffey získá nový pohled na svůj život ve vězení a na muže, který ho má odvést k Zelené míli… k osudu.

Připravte se na nejodvážnější pokus Stephena Kinga, jak čtenáři zahrát na nervy. Několikadílný seriál začíná na křesle smrti a pokračuje k odhalení, v jejichž světle se smrt zdá být milostí. Je to rozhodně neodolatelná a nejnajpínavější cesta, kterou se Stephen King kdy pustil. (Založil/a: Snicketka)

JarKun
  23. 2. 2014, 14:14
Zajímavý nápad vydat knihu po takových kouscích, kdy se knížečka dá přečíst během jedné jízdy vlakem, jako by člověk koukal na 45-ti minutový seriál. Nevýhodou je, že Zelenou míli znám z filmu, takže napětí se trochu vytrácí, ale i tak nelituji. Čtivé jako vždy.
kutikk
  21. 9. 2013, 10:28
Skvělý úvod do série, seznámení s okolím a případem!! Škoda, že jsem viděla první film, protože bych byla jinak strašně napnutá!
Emmilli
  16. 5. 2015, 9:03
Sice jsem viděla kdysi film ale už teď, po přečtení prvního dílu si troufám říct, že kniha je mnohem lepší. Líbí se mi že je rozdelena na dily a tak čtenář dostává davky po kouskách ktere dokáže lépe strávit než kdyby přečetl na jeden zátah