Nimrodi z Tanychu

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Ottovo nakladatelství - 2009
ISBN: 978-80-7360-812-5

Ottovo nakladatelství (2009) 978-80-7360-812-5 216

Tak jsme si naposled popovídali se sv. Hubertem a on nám vnukl myšlenku položit před vás knihu plnou opravdového kresleného i psaného mysliveckého humoru v příbězích zachycujících myslivost, tak jak ji známe z vyprávění našich otců a dědů, zasazenou do období od konce sedmdesátých let minulého století do počátku privatizace lesního hospodářství. Nesnaží se tato dvě období hodnotit ani míchat dohromady, neboť se to s hruškami a jablky nedělá, jak to prý říkávala už autorova babička. Je také pravdou, že čtenáři, kteří milují „bónmatáky“ leadrů politických stran, zprávy o dvacátém potratu popové hvězdy či obdivují anabolické hrdiny s raketou středního doletu v poklopcích jejich rozumu, si s námi po přečtení této knížky na „kančím gulášku“ s pivínkem dle autorova receptu asi nepochutnají… Tož dejte si víc pod hlavu, stopečku destilovaných švestiček a rozsviťte lampičku na nočním stolku. Dobrou zábavu, léčivý úsměv a nezapomeňte otočit další list. (Založil/a: hrosik)