Dáša ,pražská studentka

Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Ivo Železný - 1992
ISBN: 80-7116-301-5

Ivo Železný (1992) 80-7116-301-5 187

Temperamentní, energická až divoká, zdánliově nespoutatelná, odvážnám výřečná, někdy až hubatá, ale se srdcem na pravém místě, s inteligencí nadprůměrnou - to je Dáša. Zlatovlasá a hněsooká sextánka, prožívajíí nádherné, na zážitky bohaté prázdniny, o nichž se objeví ten, který tu nezbednou uličnici přemůže.Zkrátka již v septimě se koná zasnoubení... (Založil/a: hrosik)

Vera_28
  16. 5. 2014, 9:50
Krásný dívčí románek z prostředí předválečné Prahy, krásné vykreslení charakterů postav. Tak, jak krásně vykresluje Vlasta Javořická venkov, tak Jaromíra Huttlová umí ve svých dívčích příbězích vykreslit Prahu a knihy obou paní dýchají pohodou, vírou v dobro a spravedlnost. Oddychové čtení.
Martas006
  19. 6. 2016, 18:05
Obsahuje spoiler spoiler Krásná knížka o dívce, která tvrdí, že se nikdy nezamiluje, ale nakonec lásce podlehne :) Moc se mi líbila. Kdo má rád romantiku, velice doporučuji :)