Upírská střední: Prvák

Upírská střední: Prvák
Originální název: Vampire High I.
Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-520-9

Baronet (2012) 978-80-7384-520-9 224

První kniha série Upírská střední.
Po prvním dni na nové střední škole Vlad Drakul Cody Elliot zjišťuje, že není vše, jak by mělo být. Ostatní spolužáci jsou nadpřirozeně silní, vyhýbají se slunečnímu světlu a neustále si objednávají krev z místní krevní banky. A když mu nový kamarád ukáže své tesáky, Cody nepotřebuje vědět víc - tyhle děti jsou upíři! Zatímco se Cody snaží zapadnout do této tajuplné komunity a s některými spolužáky se spřátelit, naruší odvěkou izolaci panující mezi lidmi a upíry. Následky - některé vážné, jiné vážně vtipné - na sebe nenechají dlouho čekat. (Založil/a: saenea)

Douglas Rees Douglas Rees
*19.09.1947

Katniss Lavender
  22. 9. 2012, 4:02
Kniha ode mne má jednu hvězdičku za čtivost a druhou za okouzlujícího Bena Barnese na obálce. Co se obsahu týká, kniha je vlastně o ničem a celý její děj by se dal shrnout do pěti vět. Nemůžu říct, že by mne přímo nudila, ale rozhodně mne nijak nenadchla. Druhák si určitě přečtu, už jen ze zvědavosti a ty tři hodinky jsem ochotná mu věnovat! :)
pegerren
  4. 3. 2013, 20:42
Obálka pěkná :-), velmi čtivé. ALE!!!! Celkový nápad nic moc, vše se nakonec vždy po malém kotrmelci vyřeší. Hl. hrdina nechce žádnou školu-najednou chce tvrdě dřít. Taky už na mě 15-ti letí hrdinové jsou moc mladí. A škola Vlada Drakul uprostřed USA???? No to už je trochu moc ne? Milovníci upíru přečtěte si to, ale pochybuju, že to moc lidí nadchne natož zůstane v paměti.
kristina1980
  25. 7. 2012, 10:13
Je to za mnou, uf.... jedině ten vlk Charon stál za tu hvězdičku navíc, to bylo prostě velmi, velmi slabé! Druhák nechci ani vidět!