Upírská střední: Druhák

Upírská střední: Druhák
Originální název: Vampire High: Sophomore Year

Baronet - 2012

Baronet (2012)

Druhá kniha série Upírská střední.
V dalším pokračování zábavné Upírské střední se ke Codymu stěhuje jeho bratranec Turk a obrátí mu život vzhůru nohama. Naděje na klidný druhý rok na střední škole Vlad Drakul jsou okamžitě zničeny.
Turk je skvělý malíř s obrovským egem. Svým postojem si proti sobě okamžitě poštve všechny upíry, zvláště temného, uzavřeného Gregora. Vše se však změní, když Turk narazí na opuštěný mlýn z osmnáctého století v zapomenuté čtvrti Crossfield a okamžitě místo prohlásí za své nové umělecké centrum.
Ačkoliv leze Codymu bratranec zpočátku na nervy, z vlastních skrytých důvodů pomáhá Turkovi uskutečnit jeho sen. V Crossfieldu se však nachází mnoho tajemství a záhadná upíří armáda zvaná Merciané udělá vše proto, aby zůstala bezpečně ukrytá. Vyzvat Merciany na souboj bude stát Codyho spoustu odhodlání a odvahy. (Založil/a: saenea)

Douglas Rees Douglas Rees
*19.09.1947

Katniss Lavender
  29. 9. 2012, 1:06
Musím uznat, že tento díl je o poznání lepší než ten první. Má bohatší a zajímavější děj. Ovšem stále neobsahuje nic, co by mne jakýmkoli způsobem nadchlo, či jen zaujalo. Takže ode mne dvě hvězdy a 45%...
Demisha
  25. 7. 2016, 15:46
Přestože rozjezd byl pomalý a často nudný, musím uznat, že díl byl zajímavější než první, především díky Gregorovi a Turk. Docela by mě zajímalo, kdy a jestli autor napíše pokračování... =)