Mág - Paulo Coelho

Mág - Paulo Coelho

Podtitul: Podivuhodný příběh jednoho z nejčtenějších autorů na světě

Originální název: O Mago

Argo - 2009
ISBN: 978-80-257-0126

Argo (2009) 978-80-257-0126 513

Kniha pojednává o osobnosti a životní cestě Paula Coelha. Bez předsudků i bez příkras líčí klíčové zkušenosti, které budoucího spisovatele formovaly – vztahy s rodiči, pobyty v psychiatrických léčebnách, rozmanité sexuální zkušenosti, inklinaci k satanismu, střet s mocí, znovuobjevení víry i tvůrčí úspěchy, jak v oblasti hudby, tak později literatury. Stejně věcně i zasvěceně nás autor seznamuje s Coelhovým každodenním životem, pracovními i jinými návyky a vztahy se spolupracovníky i dalšími lidmi.
„Příběh Paula Coelha ... Narozen mrtvý, myšlenky na sebevraždu, drogy, psychiatrie, experimenty v sexu, setkání s ďáblem, věznění diktátorským režimem, znovuobjevení víry, jeden z nejčtenějších spisovatelů světa. (Založil/a: bajakaja)

Lavazza
  20. 10. 2012, 17:59
Psáno poutavě, čtivě. Po dočtení jsem si znova přečetla pár děl od P.Coelha, abych je mohla lépe pochopit.