Noc s princem

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Domino - 2007
ISBN: 978-80-7303-336-1

Domino (2007) 978-80-7303-336-1 285

Lady Christabel se ocitla ve svízelné situaci: potřebuje se zmocnit dopisů, jejichž zveřejnění by ji společensky zničilo. Dopisy se nacházejí v soukromém sídle, dějišti skandálních večírků, a pokud se tam chce Christabel dostat, potřebuje pánský doprovod. V zoufalství osloví proslulého sukničkáře Gavina Byrna. Ten jí slíbí pomoc pod podmínkou, že se stane jeho milenkou, alespoň naoko. Christabel nezbývá, než nehorázný návrh přijmout. Gavin ji začne zasvěcovat do tajů mileneckého chování a ona pozvolna zjišťuje, že v něm získala velmi vynalézavého učitele…Gavin nikomu neprozradil, že hodlá dopisy využít ve vlastní prospěch. Chce se pomstít muži, který ho v dětství opustil a nechal ho napospas nuznému životu v londýnských brlozích. Zároveň ho těší, jaké dělá Christabel pokroky. Je si jist, že jeho svérázná výuka brzy dospěje ke sladkému závěru. Když ho však svůdná žačka lapí do sítě smyslných požitků, stane Gavin před nesnadnou volbou: má uskutečnit dlouho připravovanou pomstu, anebo chránit ženu, která se pro něj stala příslibem věcí mnohem sladších? (Založil/a: Martina)

Janicza
  16. 8. 2011, 19:56
Můj první milostný román, takže pro ostatní knihy tohoto druhu to byla a je dost vysoká laťka, která se překonává opravdu těžce.
Gavin je mi králových levobočků ten nejsympatičtější a pro mě i nejlepší! Takový cynik, který "má v srdci spáleniště", a jemuž stačí jen konečně ukázat, že nic z toho co se stalo nebyla jeho vina, aby se konečně přestal chovat jako hlupák toužící po pomstě. No prostě mezi románovými hrdiny je to TOP 1!