Pronásledovaná

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-523-0

Baronet (2012) 978-80-7384-523-0 376

Doktorka Sheila Tao je učitelkou psychologie, odbornicí na lidské chování. Dobře ví, že flirtovat s přitažlivým, okouzlujícím universitním studentem Ethanem Wolfem znamená zahrávat si s ohněm. Vlny spalující vášně v jeho objetí se střídají s pocity provinění. Konečně se zasnoubí s jiným mužem, který ji zbožňuje, a rozhodne se vzít vlastní život pevně do rukou. Ethan Wolfe ji však nehodlá nechat jen tak odejít. Když ji nemůžu mít já, nebude ji mít nikdo.

Ethan má se Sheilou vlastní plány: připravit ji o zaměstnání, zničit její profesionální pověst. Donutit ji, aby tvrdě zaplatila za to, že ho odmítla. A zatímco Sheila se snaží čelit jeho útokům a nevyzradit přitom kolegům ani snoubenci svá nejintimnější tajemství, universitou letí zpráva o šokujícím zločinu - kdosi ubodal studentku, hvězdu atletického týmu. Kdosi roztáčí kolo násilí, sexu a vydírání. a Sheila se znenadání ocitá uprostřed hry na kočku a myš, s milencem, jemuž kdysi nedokázala odolat, s mužem, který se změnil v netvora a odmítá ji propustit ze svého zajetí. (Založil/a: marr13)

Jennifer Hillier Jennifer Hillier
*22.08.1974

Katniss Lavender
  20. 8. 2014, 23:02
Docela dlouho jsem přemýšlela, jestli si Pronásledovaná zaslouží hvězdičky tři, nebo čtyři. Příběh byl zajímavý, čtivě psaný a chvilkami i děsivý... Jenže tam, kde jsem čekala, že se můj děs bude stupňovat se najednou rozplynul... Potenciál příběhu nebyl využit na maximum. Místy jsem i předpokládala co bude následovat...hlavně na konci knihy, ale stejně mě to dostalo. A poslední stránka? Nepřekvapila mě, ale celé to zabila! V dobrém slova smyslu!