Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Pronásledovaná

70%
4 12
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Pronásledovaná
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-523-0
Počet stránek: 376
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Baronet (2012) 978-80-7384-523-0 376

Doktorka Sheila Tao je učitelkou psychologie, odbornicí na lidské chování. Dobře ví, že flirtovat s přitažlivým, okouzlujícím universitním studentem Ethanem Wolfem znamená zahrávat si s ohněm. Vlny spalující vášně v jeho objetí se střídají s pocity provinění. Konečně se zasnoubí s jiným mužem, který ji zbožňuje, a rozhodne se vzít vlastní život pevně do rukou. Ethan Wolfe ji však nehodlá nechat jen tak odejít. Když ji nemůžu mít já, nebude ji mít nikdo.

Ethan má se Sheilou vlastní plány: připravit ji o zaměstnání, zničit její profesionální pověst. Donutit ji, aby tvrdě zaplatila za to, že ho odmítla. A zatímco Sheila se snaží čelit jeho útokům a nevyzradit přitom kolegům ani snoubenci svá nejintimnější tajemství, universitou letí zpráva o šokujícím zločinu - kdosi ubodal studentku, hvězdu atletického týmu. Kdosi roztáčí kolo násilí, sexu a vydírání. a Sheila se znenadání ocitá uprostřed hry na kočku a myš, s milencem, jemuž kdysi nedokázala odolat, s mužem, který se změnil v netvora a odmítá ji propustit ze svého zajetí. (Založil/a: marr13)

(více)  

Štítky

více  
Jennifer Hillier Jennifer Hillier
*22.08.1974

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Katniss Lavender
60% 60% 60% 60% 60%
  20. 8. 2014, 23:02
Docela dlouho jsem přemýšlela, jestli si Pronásledovaná zaslouží hvězdičky tři, nebo čtyři. Příběh byl zajímavý, čtivě psaný a chvilkami i děsivý... Jenže tam, kde jsem čekala, že se můj děs bude stupňovat se najednou rozplynul... Potenciál příběhu nebyl využit na maximum. Místy jsem i předpokládala co bude následovat...hlavně na konci knihy, ale stejně mě to dostalo. A poslední stránka? Nepřekvapila mě, ale celé to zabila! V dobrém slova smyslu!