Bec

Originální název: Bec

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-138-4

CooBoo (2012) 978-80-7447-138-4 224

Čtvrtá kniha v sérii Demonata.

Jako malá bojovala Bec o život. Coby učednice kněžky se touží stát součástí kmenu, který sice potřebuje její schopnosti, ale zároveň se děsí její síly. A když se zjeví démoni, z boje je najednou válka. Dokud Bec nepotká druida Drusta, je její magie slabá a netrénovaná. Pod jeho vedením a s malou skupinkou válečníků se vydají na dlouhou cestu nepřátelskou zemí, aby konfrontovali Demonata přímo u pramene. Ale závěrečná bitva si vyžádá příliš hroznou oběť… (Založil/a: jatox)

kat
  15. 7. 2013, 18:07
Musím říct, že jsem se nemohla vůbec začíst, což u předchozích dílů nehrozilo. Vlastně až do té doby, co skupina došla k Drustovi, tak jsem se do čtení musela nutit, pak už to ale šlo zase samo. Konec mě potěšil tím, že to nebyl klasický happy end.
daaren
  10. 5. 2012, 11:44
us ji mam obědnanou! ale bohuzel sem necet este 3 dil :( takze jestli to k tomu navazuje tak me trefí šlak XD