Mise Alfa

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Olympia - 2011
ISBN: 80-7376-276-6

Olympia (2011) 80-7376-276-6 208

Mise Alfa je již třetí sbírka sci-fi povídek Jiřího Poskočila (Vzpoura klonů, Masožravé pole, obě knihy vyšly v Olympii v roce 2010). Čtenáře čeká nejen předposlední díl tetralogie epochy Siofů na naší planetě, čtyři povídky zabývající se cestováním v čase, ale i jedna tradiční pohádka s tak trochu hororovým koncem. Ti, kteří mají rádi starověký Egypt, se mohou těšit na vyprávění o konci mladého faraona. Nebude chybět ani pár pěkných setkání s ufony, a nemusí se vždy jednat o malé zelené mužíčky, jak autor upozorňuje. Zaujme jistě i povídka o tom, jak by se svět mohl změnit po dopadení asteroidu na Zemi a jak by lidé prožívali léta po takové katastrofě. Pojďte si tedy tak trochu zafantazírovat a prožít s hrdiny povídek neuvěřitelné a mnohdy bizarní příběhy a situace. Prociťte je, a hlavně si je užijte! (Založil/a: Abiosis)

Jiří Poskočil Jiří Poskočil
*??.??.1980