Kniha rozkoše a hrůzy

Kniha rozkoše a hrůzy Originální název: Kniha rozkoše a hrůzy

Plejáda - 2012
ISBN: 978-80-7463-006-4

Plejáda (2012) 978-80-7463-006-4 184

Dva svérázní vyšetřovatelé odhalují tajemství českého venkova plného oblud, perverzních luteránů a statečných pasáčků, kteří pro záchranu svého stáda riskují i vlastní duši. Krásná hrdinka Silveriana udělá cokoliv, aby zachránila svého milého ze spárů skřetů i strašlivého frankensteinovského králíka. Malá kočička se vydává na cestu za štěstím a zažívá řadu rozverných příhod… Tato kniha nenabízí morální ponaučení, nenechte se vysmát! Jsme přeci všichni dospělí, a tak víme, že všem nám jde jen o jedno. O krásnou, romantickou a epochální lásku. Samozřejmě tělesnou a zábavnou. Pro ni překonáme hordy nepřátel, pekelných nestvůr i šílené ošetřovatelky činčil. Vítejte tedy u povídek, které mixují menší i větší porci erotiky s humorem a naprosto šílenými nápady. Zažijete smích i strach, ale především jízdu, na kterou se nezapomíná. (Založil/a: Snicketka)

Michal Tesáček Michal Tesáček
*??.??.1984

mauvais-ange
  18. 12. 2013, 23:35
No, když tuto knížku berete s nadhledem a jako srandu, tak se dobře pobavíte. Já to tak brala a kniha mě neznechutila, ale věřím, že pro někoho už by toho bylo trochu moc. Na kočičku Sisku Klitorku asi jen tak nezapomenu, už jen kvůli jménu :-)